Ruční mytí a čištění aut

V této sekci bychom Vás rádi seznámili s postupem prací, ručního mytí a čištění interiérů aut, které provádíme v naší myčce, aby jste si udělali představu o jednotlivých úkonech při Vámi zvoleném programu.

Prohlédněte si nejlepší ceny mytí aut a motocyklů v Plzni!

 

Ruční mytí aut

Auto se zvenku nejdříve omyje tlakovou vodou, která odstraní prach a písek včetně hrubých nečistot. Rozprašovačem se nanese na povrch karoserie přípravek PROCAR WASH PC a nechá se působit 5 minut, potom se houbou auto umyje. Auto se poté opláchne tlakovou vodou a nechá se 5 až 10 minut oschnout. Na vlhký povrch karoserie se nanese přípravek CONCEPT 2000 a nechá se působit cca 5 minut, pak se antistatickou utěrkou nebo jelenicí vytře do sucha. CONCEPT 2000 vytvoří mikrovrstvu, který chrání lak vozidla vůči povětrnostním vlivům a přispívá ke snížení třecího odporu. Tento přípravek se také používá u dopravních letadel právě kvůli svým výborným vlastnostem.

 

 

Čištění disků a litých kol

Po opláchnutí vodou se rozprašovačem nanese přípravek INDUSTROL RUST a nechá se působit 15 minut. Následně se kartáčem ručně vyčistí od zapečeného prachu z brzdového obložení a ostatních nečistot a provede se oplach tlakovou vodou.

 

Ošetření pneumatik

Po oplachu tlakovou vodou a vyschnutí se pneumatiky ošetří přípravkem TURTLE WAX, který prodlouží jejich životnost, chrání před UV zářením, odbarvením, zpomaluje stárnutí, zamezuje praskání povrchu a zanechává dlouhotrvající lesk.

 

Leštění laku karoserie

Po omytí a očištění laku od nečistot, hmyzu, asfaltů a pod. se použije přípravek ULTRA CLEAN, který odstraní jemné škrábance. Následně je nanesen přípravek na leštění laků, který po rozleštění dodá laku vysoký a dlouhodobý lesk s ochranou před působením povětrnostních vlivů.

 

Renovace laku aut

Po očištění laku od nečistot se silně zoxidovaný nebo matový lak brousí úhlovou bruskou na laky s proměnnými otáčkami. Broušena je každá část karoserie a příslušenství přípravkem Waxoyl, který vrátí laku původní vzhled.

 

Ošetření chrómu karoserie

Po vyčištění všech chromových dílů karoserie se ošetří přípravkem INDUSTROL F, který tyto chromové díly chrání po dobu pěti měsíců.

 

Čištění oken auta

Po odmaštění a umytí saponátem se okna ošetří přípravkem CLINIL, který zanechá okna bez šmouhy. Umytí oken je prováděno ručně.

 

Ošetření plastových dílů karoserie

Po důkladném očištění je na plastové díly karoserie nanesen přípravek INDUSTROL SEAL za pomocí rozprašovače a houbičkou je zapracován do všech plastových dílů.

 

Ošetření plastových dílů interiéru

Plastové části interiéru auta ručně omyjí vodou se saponátem a po uschnutí se natřou tyto části přípravkem INDUSTROL SEAL. Tento přípravek ctí vlastnosti povrchu. Matné části zůstanou matné a lesklé části zůstanou lesklé. Použitý přípravek obsahuje vonnou přísadu.

 

Ošetření kožených sedadel

Kožené díly se důkladně očistí. Po osušení se vetře do kůže speciální přípravek s lanolínem, který kůži vyleští a naimpregnuje, povrch sedadel není mastný a nemůže ušpinit oděv.

 

Čištění interiéru aut – luxování

Suché čištění obsahuje vysávání v interiéru – zahrnuje sedačky, zavazadlový prostor, čalounění auta a koberečky, vyčištění podlahových gum a otření prachu v interiéru, vše mimo stropu auta. K ošetření nejsou použity žádné chemické přípravky a je prováděno vysavačem WAP o výkonu 2000 W.

 

Čištění interiéru aut – tepování

Tepování obsahuje tepování čalounění interiéru automobilu mimo stropu nepěnivým saponátem KARPET PLUS. Pro tepování používá tepovač (extraktor) WAP. Po vytepování jeho důkladné vysušení. Tepování stropu interiéru auta je nutné si objednat individuálně. Cena tepování stropu se pohybuje ve výši přibližně 300,- Kč.

 

Ruční mytí a čištění motocyklů
Rádi bychom Vám nabídli program péče o Váš motocykl. Součástí tohoto programu je chemické očištění mastných částí včetně zaschlých zbytků hmyzu, celkové umytí šamponem a oplach vodou včetně vysušení. Dále pak ošetření lakovaných částí voskem, vyleštění kovových částí motocyklu a ošetření kožené sedačky. Zavedli jsme akční ceny na veškeré programy mytí motocyklů, kdy zákazník v den svého svátku má slevu ve výši 20%<